Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kedvenc rapperetek?

Ki a kedvenc rapperetek?

Figyelt kérdés
15 eves fekete gyerek vagyok Baltimore-bol.Itt elek mar 1 eve tudok irni magyarul jol.Beszelni nem olyan jol az nehez.Arra lennek kivancsi a magyaroknak tetszik a rap? ki a kedvenc Americai rapperetek? meg mondjatok magyar rappereket. valami jo
2018. jan. 29. 20:37
 1/5 anonim válasza:
Nekem a külföldi kedvencem Eminem, oroszból (sajnos nincs cirill betűkészletem) Bacta vagy Baszta, magyarból pedig Tkyd.
2018. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eazy E, Tupac, Mopp Deep, Ice Cube, Dr. Dre, Snoop, Nate Dogg, Kurrupt, Outlawz, Eminem(régi számai), Wu-tang Clan, Onyx. Magyarok közül ajánlanám a Killakikittet, Tkyd, Steve Antal, Siska Finuccsi, Wanted, NKS...
2018. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, én Wu Tang párti vagyok, ami azt illeti, de szeretem a tengeren túlról, de szeretem Kendrick Lamar-t, az Injury Reserve-et, a BROCKHAMPTON-t, illetve az Odd Future tagokat.


Magyaroknál már nincs olyan nagy kedvenc. Akkezdet Phiai, NKS, Sör és Fű, Weszélyes Elemek, Tkyd, Bankos...

Valahogy így.

2018. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kedvenc hip-hop előadóm nem egy rapper, hanem egy producer/DJ: Nujabes. Igaziból az összes vele valaha vele dolgozott rappert tudom ajánlani, főleg Shingo Annen-t, Cise Starr-t, Substantial-t, és Apani B-Fly-t.

Ha kedvenc rappert kell mondanom, Aesop Rock jut eszembe valószínűleg leggyorsabban - nagyon jó rapper, producer, dalszövegíró, és sok zseniális albumot tudhat magáénak.

Daveed Diggs is nagy kedvenc, technikai szempontból az egyik legügyesebb rapper, akiről tudok, elsősorban a Clipping nevű projekten által hallgatom.

Az Atmosphere-től messze nem hallottam minden albumot, csak az Overcast!-et, a God Loves Ugly-t, meg egy-két számot még innen-onnan, de az elég volt ahhoz, hogy Slug-ot is kedvenc rappereim egyikének mondjam.

Nyilván Kendrick Lamar-t is szeretem, meg Denzel Curry-t, Tyler the Creator-t, Bones-t, Joey Bada$$-t, meg a Brockhampton-t a maiak közül.

Meg bírom az olyan klasszikus előadókat, mint N.W.A., 2Pac, meg a Wu-Tang Clan (tőlük az első album nagy kedvencem, de a második se volt rossz).


A magyar hip-hopért nem vagyok oda, mint ahogy a magyar zenéért se úgy ámblokk, de Bobafettet muszáj vagyok ajánlani, mert még senki nem tette, és hatalmas a tag.

2018. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hip-hop rap banda nálam forever Punnany Massif

szóló rapperekből : Sub Bass Monster (ő az örök király, a magyar eminem) rajta kívül MajkaWolfie , Rendbenman

2018. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!