Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ehhez hasonló zenét tudnátok...

Ehhez hasonló zenét tudnátok mondani? ( rapről lenne szó )

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=mmjoJDaTJcw&list=RDMMmmjoJDa..


Tekerjetek az 1:36 -ra és ahogy itt Juelz Santana kezd el rappelni ehhez hasonló feelingi , stílusú rap-et tudtok mondani ? Vagy ehhez az egész zenéhez hasonlót ? Csak mert nekem nagyon bejönnek az olyan fajta gangsta rapp stílusok ahogy Juelz Santana tolja..



2018. jan. 29. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Ember, miért nem írod be a youtube keresőjébe, hogy gangsta rap?

https://www.youtube.com/watch?v=HzeZhCt5PVA

2018. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Ja! Akik ezt a műfajt művelik általában anyuci jókisfiai, akik ebből akarnak meggazdagodni. Ne dőlj be a látszatnak.
2018. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én csak azért írtam ki ezt a kérdést és direkt oda is írtam , hogy ahogy Juelz Santana tolja olyan feelingbe , stiloba hasonló rappet hátha tudna mondani vagy hátha ismer szövegezésből hányas voltál fiam?
2018. jan. 29. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiam... höhö... Akinek ez a zene jön be... Ne válaszolj, úgyse olvasom el.
2018. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csicska
2018. jan. 30. 09:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Fogadjunk csak itt nagy a pofád ha utcán meglátnálak addig ba**kodnám a fejed a betonba míg abba halnál bele
2018. jan. 30. 09:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Öregem, én 12 éves korom óta hallgatok gangsta rappet, a véremben van. És nem kerültem sittre, mert van annyi agyam, hogy elválasztom a valóságot meg a dumát a zenében.

Ja! És mindenki azt hallgat amit akar!

Egyébként kérdező, jó helyen tapogatsz Lloyd Banks egy igazi legenda. Ajánlom 50Centet és a G-Unit teljes munkásságát, ott ilyesmi a hangzás, de Banksnek is vannak nagyon állat zenéi.

2018. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!