Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt ajánlanátok?

Milyen gitárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék elektromos gitárt venni, de nem tudom, hol kell kezdenem. Van egy akusztikus gitárom, rajta az alapokat már megtanultam, ezért gondoltam, hogy jó lenne egy elektromos gitár is. Nemrégiben kaptam egy Vision-t, de nem igazán vált be. Azt szeretném megtudni, hogy körülbelül 60 ezerig, tudtok-e jó minőségű gitárokat vagy esetleg gitárszetteket. A válaszokat köszönöm! :)

2017. dec. 30. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebben az árban a GS-en érdemes szétnézni a használz gitárok között. Ennyiért már ki lehet fogni tisztességes Vintage, Cort, Jackson, Ibanez (esetleg Epiphone, LTD) gitárokat. Az, hogy milyen gitárt ajánlunk, az nagyban függ attól is, hogy milyen muzsikát szeretnél rajta játszani.
2018. jan. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!