Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valahogyan lehet változtatni...

Valahogyan lehet változtatni az emberi hangon egy életre? Nagyon szarul éneklek, és hamis is,

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne ha tudna valaki tanácsot adni. Az énektanáron kívül xd

2017. dec. 20. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat gyakorolsz, valszeg nem fogsz hamisan énekelni, de ha a hangod alapból rossz, azon nem fogsz tudni változtatni, legfeljebb a kor előrehaladtával változik magától (de nem biztos, hogy előnyödre). Szerintem, ne erőltesd az éneklést, inkább tanulj meg valamilyen hangszeren játszani! :)
2017. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az elsonek felig igaza van ha sokat gyakorolsz egy ido utan az enek (nem a rendes csak az enek) hangod valtozni fog meg erosodik a tudod es szebben fogsz enekelni viszont abba hogy ne eroltesd nincs igaza nekem 10emberbol 1ember mondta es az is en voltam hogy enekeljek mert szerettem csinalni most suliba egesz szunetet azzal toltom hogy az osztalytarsaim enekeltetenek mert szep lett a hangom pedig nekem a sok gyakorlas elott nagyon hamis volt a nagyom szoval csak minnel tobbet gyakorolj es esetleg legzesi teknikata is csinalj pl nagy levegot veszel es minnel tovabb tartod bennt mert egy szep hangnak az alapja az eros tudo
2017. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. lépés:

Tanulj meg énekelni.

2017. dec. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!