Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mit gondoltok a...

Szerintetek mit gondoltok a videomrol? (Lent a link)

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 1. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én azt gondolom, hogy "A videó WM Music Distribution tulajdonában álló anyagot tartalmaz, aki letiltotta azt az országodban szerzői jogi okok miatt."
2017. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak Magyarországon vna letiltva? Mert azért raktam fel, hogy a külföldiek is hallgassák. És mit csináljak a zenével hogy ne tiltsa le a youtube? :)
2017. nov. 1. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem én azt gondolom, hogy meg sem néztem, mivel sem helyesen írni, sem normálisan fogalmazni nem tudsz, így szerintem nem számítottam semmi jóra, hanem inkább kihagytam.:)
2017. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem kedves utolsót eluti a villamos
2017. nov. 1. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért tiltott le, mert olyan zenét vagy hanganyagot raktál bele, amelyet szerzői jogok védnek. Nem tűnsz első látásr olyannak, aki ezt így megérti, úgyhogy elmondom a te nyelveden. Olyan zenét raktál bele, amit mástól loptál el, és az ő tulajdona, szóval a Youtube szépen letiltott, mert elloptad, és a te előnyeidre használtál fel egy hanganyagot.
2017. nov. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!