Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Belehet játszani ezeket a...

Belehet játszani ezeket a zenéket bulikba?

Figyelt kérdés
Gondolom, aki szokott így bulizni járni, ismeri Szecseit. DJ-skedni akarok majd énis, és nem vagyok néhány dologgal tisztában. Szóval, az Szecsei zenéje, amit ő lejátszik? Sok zene amit ő lejátszik (Pl a Migos - Bad and Boujee) egy remix, amit nem ő csinált, hanem Nathan Thompson. Azt a remixet akkor mondjuk énis lejátszhatnám egy buliba?

#zene #szórakozás #éjszaka #remix #DJ #Éjszakai Szórakozás
2017. okt. 4. 15:39
 1/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
Végül is olyan dolgot akarsz csinálni, amiről azt sem tudod mit akarsz csinálni?! Ügyes.... :)
2017. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, csak ezzel nem vagyok tisztában..
2017. okt. 4. 17:41
 3/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ha elakarsz menni rendőrnek, és sok Cobra 11-et nézel, akkor az helyettesíti, hogy tudd mi a feladata egy rendőrnek?!
2017. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ember, csak arra vagyok kíváncsi, hogy egy olyan zenét, amit néha ők is játszanak, de nem az övék, belehet-e játszani.


Nem azt kérdezem, hogy mi a feladata egy DJ-nek..

2017. okt. 4. 18:13
 5/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
ŐŐŐŐŐŐ már nem azért DJ akarsz lenni, de nem tudod mit, és hogy játszik egy DJ? Oké...
2017. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Te most csak tetteted, vagy tényleg ilyen hülye vagy?
2017. okt. 4. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt egy kis olvasmánym, hátha segít. Nem vagyok DJ, találtam. :)


[link]

2017. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi hetes, erre gondoltam. Csak a szerzői jogokra voltam kíváncsi, nem azt kérdeztem, hogy „hát oszt hogy kell mixelni he”, szóval az előzőnek miért kellett kötözködni. Hetes, ment a zöld pacsi ;)
2017. okt. 4. 18:41
 9/9 A kérdező kommentje:
*szóval nem értem, hogy az előzőnek miért kellett kötözködni.
2017. okt. 4. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!