Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet az, hogy egy...

Hogy lehet az, hogy egy zenész ilyen sok lemezt adott ki egy bizonyos idő alatt?

Figyelt kérdés
Van egy kedvenc zenészem, 13 év alatt +130 LP-t, EP-t, közös EP-t (versus) adott ki, ha átlagba számolunk akkor az heti 1 elkészült zenét jelent! Na ezt valaki magyarázza már el, hogy hogy csinálta? Én is csinálok számítógépes zenét, de motivációm sincs annyi, meg szabadidőm se. Ráadásul nem is olyan zenével foglalkozott ami mainstream lenne, hanem egy eléggé underground stílussal, ezt hogy a fenébe csinálhatta? Mellékesen főállásba is dolgozhatott az egyén, bár ezt nem tudom.
2017. szept. 15. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk 130 osztva 13-al csak 10, ami évi 10 lemezt jelent, nem pedig heti egyet.

Másrészt ha másokkal közös az adott lemez, vagy csak 1-2 szám van rajta (ami esetleg egy korábbi szám mixe vagy feldolgozása), akkor az megintcsak nem túl megerőltető.

Azt kell megnézni, hogy normális albumot, tehát mondjuk egy legalább 55-65 perces, vadonatúj, saját számokat tartalmazó lemezt mennyit adott ki.

2017. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Többségében 4 számos albumokról beszélünk, kb 5-6 olyan album van közte ami közös (4-8 számos) többi az mondom 4 számos-ak és nem remixes albumok. Remixeket, meg 4 számból 1-ető csinált albumokat nem említettem.

Tehát 4 számos EP-k vannak java részt.

2017. szept. 15. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Busta?
2017. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!