Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálja olyan sok rapper...

Miért utálja olyan sok rapper FankaDelit?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek.. (Bár gondolom az itt lehetetlen.)
2010. máj. 26. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán mert összeegyeztethetetlen nekik a nemzeti érzelmű rap.Hiszen a kettő két külön világ! Nem?

Én szeretem amúgy, értelmes szövegei vannak szerintem. :)

2010. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már a nemzeti zenék előtt is eltávolodtak tőle.
2010. máj. 26. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Én sem szeretem. Kicsit nagy az arca,szerintem.
2010. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
A rapperek azért utálják, mert kilépett az egyszínű underground rap világából, ahol kb. ugyanolyan stílusban nyomja mindegyik, meg amúgy is sok az ilyen belső ellentét köztük, ahol mindegyik fél azt hiszi neki van igaza. Én nagyon bírtam, akkor is amikor a nemzeti rapet elkezdte nyomni, de mióta beállt politizálni azóta nem(a kettő között volt egy időszak amikor még nem állt be egyetlen párt mögé sem, az volt az igazi). Aki hazafi az tudja mi a kettő között a különbség.
2010. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Mert megmondja az igazat a sok szűk látókörű embernek! Csak ezért, semmi másért. Én szeretem.
2010. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nos mert akik utálják azokat lehúzta de egyébként fent van a neten is tudod a google a barátod:$
2010. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert FankaDeli egy értelmes, normális ember, mély mondanivalóval, ami a MAGYAR ember hazafiasságát felébreszti. Művelt...
2011. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!