Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc MAGYAR zenéd?...

Mi a kedvenc MAGYAR zenéd? (nem a 80'-as évekre gondolok, hanem mostaniakra! )

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 20:33
 1/10 Thurston ***** válasza:
Kátai Tamástól bármi. Thy Catafalque, Gire, szóló cuccai, akármi jöhet. Zseniális mind.
2010. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Thy Catafalque - Tűnő Idő Tárlat
2010. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Daweee000 ***** válasza:
Mostaniak 99%ban értékelhetetlenek. Ha választani kell, talán a Fish ami magyar és jónak mondható
2010. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Thurston ***** válasza:
Talán nem popzenét kéne hallgatni, és máris teljesen másként látnád a dolgot...
2010. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

21:20


Ennyi. Ha én is azt hallgatnám csak, amit a tévében meg a rádióban nyomnak, akkor biztos én is hasonló véleményen lennék.

2010. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én nem tudom mit gondoltok, de én a Stereo2.0-át nagyon kedvelem! Bár a dalszövegeknek nem mindig van értelme, a zene nagyon bejön! Szeretem még a Fekete Vonatot is, tudom, hogy régi, de rákattantam! :) Youtube-on szoktam keresgélni és letöltöm ami tettszik. :)

Amúgy ha ingyne szeretnétek letölteni zenét, videót, ajánlom a 4shared-et, a download.nl-t, és a DVDVideoSoftFreeStudio-t! A legutóbbi segtíségével tölthettek le videót és zenét youtube-ról, és konvertálhattok, vághattok, és még sok mindne mást is tudtok véghez vinni vele! Én nagyon elégedett vagyok vele!

2010. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Daweee000 ***** válasza:
Alter? Kispál, Kiscsillag, 30Y, Quimby, Hiperkarma, stb..
2010. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

KerecsenSólyom, Dalriada, Paddy and the Rats, Alhana 1KillEmbrace, Agregator, Aetherius Obscuritas, Baskíria, Christian Epidemic, Bornholm, Sear Bliss, Nevergreen, Gyöngyvér, Rómeó Vérzik, Junkies, Depresszió, Road, Alcohol


14/F

2010. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mostaniak szarok :D


Edda, Venus, Hooligans, bikini

2011. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vad Fruttik - Másodpercek és Decibelek <3

16/L

2014. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!