Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » MTV Worldstage Lily Allennel...

MTV Worldstage Lily Allennel 2009 előtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok...még valamikor réégen(1-2 éve) HBO-n nézegettem az MTV World Staget..még a 2009-es előtti World Stage...Na és ott volt egy szám,amit régen hallgattam,csak mostanában már elfelejtettem a nevét,és nem tudom hogy mi az együttes neve/szám címe.Keresgéltem órákat utána,de nem találtam sehol.Én a 2007-es World Stage-re tippelek,de azon nem találtam.Egy kis segítség:Lily Allen a "Smile" című számával is ott volt!Azt hiszem "egyberuha" volt rajta,és sárga cipő,de nem vagyok benne biztos :D...Bocs ha érdekesen fogalmaztam..:D.Előre is köszönöm!:]
2010. máj. 17. 19:34
 1/1 A kérdező kommentje:
Kiegészítés:csak a fellépők érdekelnének,hogy kik voltal és milyen számmal!Köszi megint
2010. máj. 17. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!