Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találhatom meg az összes...

Hol találhatom meg az összes eddigi twenty one pilots vicces videót, interviewt?

Figyelt kérdés

És légyszi leírjátok nekem, az összes elérhetőségüket, ahol követhetem őket? (lol ez így nagyon stalkeres xd)

Meg valaki elmagyarázná ezt az 1922dec16-ot?

Ja meg ha már így ideírok akkor a Blurryfacet is, hogy akkor ő most mit szimbolizál és hogy a twitter oldala (@blurryface) az csak valami fan page-e? Azthiszem egyelőre ennyi, köszi :D



2017. máj. 23. 19:58
 1/1 jishwa*w* válasza:
A vicces videókat YouTubeon☺. Követheted őket, YouTubeon, Instagrammon, Twitteren, és SnapChaten☺. Ha jól tudom az 1922 dec.16. valami pilóta lezuhant. (Ezèrt lett TWENTY ØNE PILØTS a nevük. (Nem tudom már pontosan mi törtènt). Az utolsót nek tudom mert nem használom a twittert.
2017. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!