Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A kisvarosokban fellepo...

A kisvarosokban fellepo koncertezok playback el adjak elo a musorukat?

Figyelt kérdés

Pl.az Apostol egyuttes Bikini,stb.

Honnan lehet tudni higy csak tatog a zenere?


2017. máj. 15. 03:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem vagyok a téma szakértője, de jellemzően ott playbackelnek, ahol csak kirakat énekes van, vagy valami komolyabb indok van rá (pl. valami új album promó, ahol nem sülhet be koncerten).

Ezek az együttesek évtizedek óta játszok ugyanazokat a számokat, így valószínűleg több erőfeszítés lenne nekik playbackre tátogni, mint simán csak letolni a show-t "as-is".

2017. máj. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen zenét játszanak. Rockzenekarok (pl. Bikini) nem playbackelnek, mások általában igen.
2017. máj. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Személy szerint csak az Ivan and the Parazol-t láttam kisvárosban élőben, ők nem playbackeltek.


#2 Én nem műfaj alapján húznám meg a határokat.

2017. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Pedig van benne valami. Mondjuk egy centire kikoreografált Madonna lemezbemutatón tilos hibázn, mert könnyen nemzetközi lebőgés lehet belőle.

Egy híres rockzenekarnál egyrészt nem egy emberre koncentrálódik minden felelősség, másrészt pedig hibatűrőbb maga az előadásmód, a stílus, illetve ezeknek a zenekaroknak az imidzse is.

2017. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 4-eshez még hozzátenném, hogy a rockzenekarok zenélni is tudnak, igazi hangszerekkel, nem használnak autotune-t vagy bérhangot, így nincs is szükségük playbackre :)
2017. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!