Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szeretik az emberek a...

Miért szeretik az emberek a Nothing else matters vagy a Knockin' on heaven's door c. számokat?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy ezek mintha közmegegyezés szerint menőnek számítanának mindenhol. De miért? Szerintem mindkét szám borzasztó rossz. Attól, hogy egy jó együttes szerezte őket, még nem lesznek jók.
2017. ápr. 27. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg izlesekrol vitatkozni ertelmetlen. Neked nem tetszik, ennyi, senkit nem erdekel haladjunk tovabb.
2017. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Háááát azért borzasztóan rossznak nevezni... ha neked ezek a borzasztóak, akkor te nagyon boldog ember lehetsz, mert megkockáztatom se a BMTH se Lulu nem mond neked semmit, és óh te boldog tudatlan azt se tudod ki Rihanna meg Justin Bieber.


Amúgy a kérdésben említett két szám valóban népszerűbb, mint amennyire jó, de ettől még nem lesznek rosszak. Természetesen mindkét együttesnek van több jobb száma is, például a Metallicától kapásból az összes Ride-os szám az Escape-t kivéve meg a Four Horsemen meg a Master meg a One meg a... jó, igen és a Guns N' Rosestól meg az Appetite for Destruction egy az egyben sokkal ütősebb, de a két említett szám sokkal mainstremebb, popposabb hangzásű, így híresebbek népszerűbbek lettek. De ettől még nem rosszak.

2017. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"megkockáztatom se a BMTH se Lulu nem mond neked semmit,"


Tényleg nem...


"és óh te boldog tudatlan azt se tudod ki Rihanna meg Justin Bieber"


Rihannát igen, szerintem ő nem rossz. Bieber meg egy kis p@cs.

2017. ápr. 27. 23:26
 4/14 A kérdező kommentje:

"Amúgy a kérdésben említett két szám valóban népszerűbb, mint amennyire jó,"


Na, ez a korrekt megfogalmazás. Akkor maradjunk annyiban, hogy sosem értettem, mitől olyan népszerűek. Főleg a Nothing else matters. Utálom az ilyen lassú rockballadákat.

2017. ápr. 27. 23:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Ahol a partszakad ott tartunk: te utalod, tehat rosszak. Ertem en hogy van velemenyed, de miert kene barkinek egyeterteni veled?
2017. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mert ez nem ilyen egyszerű. Vannak dolgok, amiket csak pár ember szeret, es vannak népszerű dolgok, amik valahogy a legtöbb ember ízlésébe beletalálnak. Van pl. az a híres Pachelbel-szekvencia, amit kb. minden népszerű sláger lekopizik. Lásd: [link]


Ez azért tud működni, mert egyszerűen kellemes a fülnek. Vagy ott van pl. a Faded c. szám, amit mostanában sokat játszanak. A nagy többség szerint jó. Vagy ott van Emma Watson, aki a férfiak 99,999999 százalékának bejön (fgadok, hogy neked is). Más szóval, ha valami népszerű, annak általában oka van. Az említett két szám kapcsán próbálom megérteni, mi a fenétől olyan népszerűek, ugyanis nem érem fel ésszel.

2017. ápr. 27. 23:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Egesz egyszeruen rossz alapfeltevesekbol indulsz ki, raadasul eloiteletes is vagy. _Te_ utalod, tehat biztosan rossz. Tudok neked mutatni sokkal rosszabb (es ennek ellenere nepszeru) zeneket is, amiket annyit nyomnak mindenhol, hogy a fel vilag hallgatja ha kell, ha nem.
2017. ápr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én szeretem a metál/rock balladákat, de szerintem a Metallica csinált sokkal jobbakat(pl.: Fade to Black), mint a Nothing Else Matters. Az, hogy te utálod(ahogy én Rihannát és Justin Biebert) a stílust, mindent megmagyaráz...


Egyébként a Lulu a Metallica legrosszabb albuma, azért hoztam fel azt, mert az az együttestől tényleg borzalmas, és nyilván a Nothing Else Matters nagyon nem egy szinten van azzal. A BMTH(Bring Me The Horizon) meg egy sablonokból építkező unalmas metalcore/deathcore banda. (Csak, hogy megmagyarázzam a példákat. :D)

2017. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A Knockin' on Heaven's Door, mellesleg egy Bob Dylan szerzemény!
2017. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert még úgy tudnak keményrokkerek mutatkozni velük az emberek, hogy amúgy semmivel nem különb számok, mint bármely popballada, csak valamivel magasabb előadói színvonalat képviselnek. Mainstream, könnyen befogadható dalok, de mégis megvan az az illúzió, hogy ezek bizony nagyon kemény rockzenék és pózolásra tökéletesek.


Egyébként mint balladák, tulajdonképpen nem rosszak, csak számomra a Metallica volt az a zenekar, amelyik magas szintre juttatta, majd meggyalázta a metált, így kifejezetten gyűlölöm a Nothing Else Matterst. Mármint rengetegen vitték sokkal magasabb szintre, mint ők, de ekkora pofont talán nem adott másik együttes a stílusnak.

2017. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!