Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy hívják azt a stílust...

Hogy hívják azt a stílust amit DJ Retkespite, Előváladék, Közwilágításh, Gyóntatófülke, Pszichoanalízis játszik?

Figyelt kérdés

#zene #stílus #gyóntatófülke #közvilágításh
2017. ápr. 3. 18:14
 1/10 anonim válasza:
28%
Retkes fos.. Ilyeneket az ilyen kápszeres elzüllött emberek halhatnak.. Jól benyomnak aztán mehet a buli.. Öreg mi abba a buli hogy meg a zene es bemondják hogy heeeerbaaaal vagy szól egyet a győzike (nem véretlenül kis betűvel:D). Ez nem vicces hallgass rendes zenét rendes DJ-től ne ezeket a szutykokat ez undorító retek érted.. Nem lehetsz több 14-nél legalábbis az eszed biztos nem..
2017. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan a "herbálozós" része érdekel hanem azoknak a számoknak a stílusa amit mixelnek. Ne vedd már őket annyira komolyan, 1-2 bevágott szövegrészen jókat lehet röhögni :D
2017. ápr. 3. 18:26
 3/10 lio77 ***** válasza:
83%

Ezek létező előadó nevek?Jesszus.


(Bocsi,hogy nem tudom a választ,csak most kiégtem)

2017. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 Te tényleg elhitted, hogy DJ Pszichoanalízis és társai komolyan gondolják, amit csinálnak? Ember, ők nem is rendes DJ-k, csak YouTube felhasználók, akik azzal poénkodnak, hogy minél több vallásos, meg alkesz/drogos utalást belenyomnak összevágott techno mixekbe. :D
2017. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Techno, köszönöm :D
2017. ápr. 4. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Csá Tesó, DJ Kulagép vagyok, hallgasd meg a mikszemet, nagyon veretős lett!

https://www.youtube.com/watch?v=wfgorNyXUoo

2017. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
81%

Nem Techno!!

Minimal esetleg egy-két alkalommal PSY/Trance pl Vini Vici mert az ő zenéjét is néha használják

Néha Melbourne Bounce is

De az uralkodó stílus itt a Minimal

Nagyot szoktam nevetni ezeken a mixeken nem a zenén hanem ahogy meg van csinálva :D

2017. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Olyan műfaj, hogy "minimal" nincsen, az minimal techno, a techno egy alműfaja.
2017. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

minimal techno

az első válaszolóval amúgy minden rendben van?:D

2017. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hardtrance, Psy-trance, Melbourne Bounce, és MNML techno. kíváncsiságból végighallgattam egyet, ezeket a stílusokat hallottam. Valamint még azt kell elmondanom, h "minőségi gyóntatófülkét minden templomba!" :D
2017. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!