Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt valaki, aki hallgatja...

Van itt valaki, aki hallgatja a kovetkezo eloadokat, meg ugy altalaban az ilyen tipusu zeneket?

Figyelt kérdés

Sajnos Mo.-n alig talalok olyan embert, aki szereti/ismeri oket.:(

Post Malone, Tyler the creator, Big Sean, Drake, Asap family, Kanye, Migos, NAV....



2017. márc. 12. 21:11
1 2
 1/15 Mojjo ***** válasza:
100%
Ezt az utolsót elég sokan... :D
2017. márc. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tyler the Creator-t szeretem, Kanye-tól csak a My Beautiful Dark Twisted Fantasy albumot, de azt nagyon.
2017. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tylertol miket szeretsz?:)
2017. márc. 13. 20:46
 4/15 anonim ***** válasza:
A Wolf albumról hallgatok dalokat főleg, meg a What the Fuck Right Now-t. Tervezem mélyebben beleásni magam a diszkográfiájába. Meg amúgy kb. mindenki más diszkográfiájába is, akiket leírtál (kivéve Drake-et), de egyelőre más előadókat helyeztem előtérbe.
2017. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Drake utan is erdemes lenne pedig utananezni.Nem tudom mondjuk miert nem erdekel, de a hotline blinges Draken kivul van van egy nagyon tehetseges Drake, aki nagyon jo szamokat csinal, persze ezek nem a youtubeon talalhatoak.
2017. márc. 13. 21:33
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát én nekem az amerikai rap az életem. De ezek közül az egyiket se szeretem.


Akiket hallgatok: 2Pac, Eminem, Ice Cube, Freddie Gibbs, Rick Ross, Denzel Curry, Project Pat


Project Pat nem a leghíresebb rapper, pedig megérdemelné.. Vannak kemény számai, aminek mind a szövege, és mind a flow-ja brutális. Nagyon alulértékelt rapper, megérdemelné a nagy figyelmet. Rohadt jó rapper.

2017. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor te inkabb az old school rap iranyaba huzol:)
2017. márc. 17. 14:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Így van :)
2017. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Itt vagyok :D
2017. ápr. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Pacsiii
2017. ápr. 21. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!