Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ennek a zenének a...

Mi lehet ennek a zenének a címe? (lent)

Figyelt kérdés
Egy új, modern zenét keresek, amelyben csak nő énekel, és a klipben is szinte végig csak nők táncolnak. Ez egy ütős disco zene, mostanában szokják adni a zenecsatornákon. Valami olyasmit énekelhet benne a nő, hogy "show you wanna face that" (nem tudok angolul XD) ezt már megprobaltam kikeresni Google-n de semmi. Szóval biztos nem ezt énekli hanem valami hasonlót, a magánhangzók talán stimmelnek. Na és ez után a mondat után megszólal egy nagyön ütős beat. Szembetűnő lehet még, hogy a klipben a csaj aki énekel agyon van púderezve, annyira, hogy már csillog a pofája. Esetleg valaki ráismer a zenére a leírtak alapján? Előre is köszi.

2017. márc. 9. 19:00
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és a klipben a csajok, dögösen, félmeztelenül táncolnak
2017. márc. 9. 19:01
 2/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=eC-F_VZ2T1c

Talán ez? Nem vagyok benne biztos. Melyik zenecsatornán hallottad?

2017. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a Magyar Sláger Tv-n. Csodálkoztam is mert legtöbbször mulatós megy ott.
2017. márc. 11. 21:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ez, de azért koszi a valaszt.
2017. márc. 11. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Single Ladies ugrott be de az már nem mai zene.
2023. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!