Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik olyan effekt pedál...

Létezik olyan effekt pedál ami a clean és overdrive csatorna között vált?

Figyelt kérdés
ha igen ho llehet rendelni? mi a neve?
2010. máj. 9. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy milyen erősítőhöz, mert nekem van egy olyan erősítőm, amihez egy sima villanykapcsoló is jó volt, de a másikhoz már bizonyos ellenállás kell, hogy tudja, melyik csatornát akarom tőle.

Ha pedig nem csatornára gondolsz, hanem olyan effektre, ami clean és overdrive hangzás között vált, akkor egy bármilyen gyártmányú, mintegy 16000 ft-os overdrive/distortion pedált ajánlok, abból meg a stílus szabja meg, hogy milyet.

2010. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jó de nekem csak váltania kell, nem kell torzitania is a pedálnak!
2010. máj. 10. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor kérlek mondd el, mi a setupod, milyen eszközök vannak, és mit akarsz váltani és hol.

Márkával, típusszámmal, ha kérhetem... Utána pontosan meg tudom mondani, mi kell neked.

2010. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen előre is!


harley benton HB 40 R 40 W os kombó,


harley benton 400cs LP gitár


igazábol csak ennyi, és jó lenne egy torzító váltó, hogy ne az erősítőn keljen váltani mindig ha éppen nem vagyok közel hozzá

2010. máj. 10. 22:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondanom, hogy ezt az erősítőt nem lehet pedálról vezérelni.

Ha vállalkozó kedvű vagy, akkor vehetsz egy ilyet 5000 ft-ért:

[link]

vagy összerakhatod 2000 ft-ból (olcsóbban sehogy sem jön ki), és a gomb kihegesztésével, egy jack-aljzat beforrasztásával el tudod érni, hogy legyen pedál, de sokkal inkább nem javaslom ezt. Inkább vegyél egy olcsó multieffektet!

2010. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
fölösleges akkor bármit is venne mha nem kompatibilis az erősítőm :/ szal mind1 akk...
2010. máj. 11. 14:31
 7/11 A kérdező kommentje:
és mi kellene amugy ahhoz hogy lehessen pedált használni?
2010. máj. 11. 15:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Üzenem a többi válaszolónak is, van rajta lábkapcsoló kimenet. Már csak utána kell kérdezni a hangszerboltokban, hogy árulnak-e hozzá valót.
2010. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólónak:

Itt lehet 360 fokban megnézni a cuccot

[link]

Ezen a pontos típuson sehol sem látok rajta footswitch kimenetet. Ha ilyened van otthon és van rajta pedálbemenet, fényképezd le és linkeld be, sokat segítene a kérdezőn, meg persze én is kíváncsi vagyok :)

A 80W-os változaton látom, hogy van, de a 40W-oson mág a hátulján sincs.

Továbbra is a multieffektet ajánlom, azt használhatod bármilyen erősítővel, és ráadásul jobban is szól, mint a Harley Benton beépített torzító.

2010. máj. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na akkor olcsó multieffekt ami jobb mint ez az erősítő esetleg? :)
2010. máj. 13. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!