Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ennél a gitárnál tényeg csak...

IcecreamPanda! kérdése:

Ennél a gitárnál tényeg csak a márkanevet kell megfizetni?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy gitárt, ami az ESP-en belül egy Edwards gitár, és olyan 300 ezer forint körül van. Viszont az eredeti ESP változata több, mint másfél millió forint. Szinte mindenben megegyezik a két hangszer, ezért úgy gondolom, hogy az eredeti változat ára nagyban a márkanév miatt annyi, amennyi és csak igen kevés szerepet játszik az, hogy milyen a gyártási folyamat, minőség.



Itt a két gitár:


ESP Edwards (E-U-140-HL2)

[link]


ESP U-02 [HELLION-II]

[link]

(!!A MÁSODIK GITÁR)



2016. dec. 26. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Olyan lehet ez mint a Fendernél a Sqaier. Tökugyanaz csak a Fendert amerikában gyártják a Sqaiert meg Kóreában.De az is előfordulhat hogy külsőre megegyezik,viszont a felhasznált anyagok minősége már koránt sem.Szerintem nem nyújt többet a másfél millás annyival hogy megérje az árkülömbözet.Viszont a tudat hogy "eredeti" valakinek fontos.
2016. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mojjo ***** válasza:
Az ESP olcsósított, "Squier" márkája az LTD. Ennek az Edwardsnak nem látom, hogy bármi köze is lenne az ESP-hez, ez valami tökmás márkának tűnik. Az elektronika, a faanyagok minősége, az összeszerelés azért eltérhet. De persze, az ESP nem épp egy olcsó márka.
2016. dec. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igazából az ESP-nek sok olyan alfaja van, ami csak japánban érhető el, japán nyelvű oldalakon. Az Edwards is ilyen, de még van egy pár, például a GrassRoots. Nekem van már egy Ltd gitárom, az az eddigi legjobb elektromos gitárom, az került 250 ezer forintba. Igazából az érdekelne, hogy az ESP Edwards gitár felér-e az LTD szintjére, mert árkategóriában nagyjából megegyeznek. És nem értem, hogy az eredeti ESP verzió miért ennyivel drágább, amikor teljesen egyértelműen nem tud annyival többet.
2016. dec. 26. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!