Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek! Nektek vannak...

Kpopperek! Nektek vannak szintén Kpoppos barátaitok?

Figyelt kérdés

2016. dec. 22. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem vannak.
2016. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak
2016. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos nincsenek :(
2016. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy volt osztálytársam k-popper, de valahogy nem merem felvenni vele újra a kapcsolatot. Illetve egy távoli unokatesóm is k-poppos, de vele is csak évente egyszer találkozok és beszélek, amikor családi összejövetel van. A legjobban azon aggódom, hogy ha lesz egy BTS koncert Budapesten, lehet, hogy egyedül kell majd elmennem.
2016. dec. 25. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs :D Mindig neten kerestem hol magyar, hol külföldi kpoppereket, akikkel aztán tudtam beszélgetni ilyenekről. A haverjaim mindig beszólnak emiatt, úgyhogy nem is erőltettem. Ha meg esetleg lenne koncert és nincs kivel elmenned, akkor írj :DD BTS a kedvenc bandám^^
2016. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem is csak külföldiek vannak😅 es ha lesz koncert én is szivesen csatlakozom hozzátok! :D

ti jöttök márciusban a Block B-re?😁

2016. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kpopos barátaim 2 osztálytárs, hálistennek nem egyedül vagyok kpopos, a suliban is elég sok van, néha szünetbe rádióba ment az EXO-Monster❤ barátnőm megy a koncertre:)
2017. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak.( A kpop társalgó facebook csoportot ajánlom mindenkinek)

Mikor megtudtam, hogy van egy másik kpopos csaj a suliba kicsit féltem ráírni mert idősebb nálam de megtettem és tényleg jól össze hozza az embereket. És mostmár az újévi fogadalmamban is benne volt, hogy bárkit látok az utcán/suliban odamegyek/ráírok és megismerem.

2017. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem sajnos nincsenek barátaim.... Illetve van vmi ,de az mégcsal alakul... Addig pedig ott van a húgom aki szintén kpoper és conra is eggyütt járunk meg minden :))
2017. máj. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem összesen 2 kpop fan barátom van, csak sajnos internet barátságban vagyok velük. :(

Aki szeretne, nekem is nyugodtan írhat. ^^~

2017. máj. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!