Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írtam egy dalt egy lánynak....

Írtam egy dalt egy lánynak. (többi lent)?

Figyelt kérdés

Először is nem sok zenei érzékem van.. eddig is csak verseket meg hasonlókat írogattam,de dalt még nem..

Próbáltam más zenének a dallamára megírni de valahogy egyiksem tetszett igazából..

Az lenne a kérdésem létezik olyan program amivel lehetnek zenét szerkeszteni alá? Vagy muszaly lesz megtanulnom valami hangszeren játszani..



2016. dec. 14. 00:00
 1/8 Gotland válasza:
87%

Egyrészt nagyobb eséllyel kapsz hasznos választ, ha olyan kategóriába írod ki a kérdést, ahol kompetens emberek is járkálnak.

Ezt a kérdést vagy a számtech, vagy a Szórakozás- Zene kategóriába írd ki.


Másrészt a "muszály" szó után szerintem nézd át azt a dalt még párszor a saját érdekedben.

2016. dec. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze,szerkeszthetsz hozzá zenét..Cubase, ha Windowsra kell,Logic,ha pedig Macre :) ezek mondjuk profi stúdiós alkalmazások, és elég drágák.. Otthonra, hobbizenélésre (vagyis szerintem nekem Neked is) bőven jó egy Magigx Misic Maker vagy a Samplitude Music Studio Windowsra, Macre pedig,ha minden igaz,alapból jár az iLife csomag, benne a GarageBand szoftverrel.. ezek is pízbe kerülnek,ha ingyeneset akarsz, akkor használhatod a Linux MultiMedia Studiot, ami Windowsra is jó (vagy ha Maced van, akkor azt már írtam) :)
2016. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Magix Music Maker és a zárójelben a "nekem" szó nem kell,bocsi..fáradt vagyok..
2016. dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
31%
Gratullok. Ezzel te nőt nem fogsz. Legyél paraszt,úgy hamarabb fogsz, és nem 35 évesen egy olyant akin végigment a fél város, és örült, hogy kapott egy idiótát aki ezek után is leállt vele.
2016. dec. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Útolsónak...

Am 19 vagyok.. és ő nem az a lány akin végig ment fél falú.. és nem is dalommal akarom megszerezni.. púsztán a kedvében akarok járni.. ha neked csak olyan lányok jutottak akik a parasztokat szerettik akkor bocs..

2016. dec. 14. 01:56
 6/8 anonim válasza:

Utolsó kicsit túlzásba vitte, de értem mit akar mondani: amíg nem jártok és nincs meg a szerelem, elő ne add neki, ha jót akarsz magadnak.


33F

2016. dec. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"muszály", "falú", "púsztán", "szerettik"


Tényleg át kéne nézni azt a verset még egyszer.

2016. dec. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..

a helyesírásról meg csak annyit hogy énekelni akarom.. és nem pedig tollbamondásként felolvasni.. :D

2016. dec. 14. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!