Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit jelent Zséda Hány percet...

Mit jelent Zséda Hány percet élsz című száma?

Figyelt kérdés
Nem értem a mondanivalóját,leírnátok nekem?

2016. dec. 2. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen popszemétbe sosem kell az értelmet keresni.
2016. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy kicsit jöjjenek már össze, vagy akár legyenek már úgy együtt, legyen szerelmesek, éljék át ezt, és végre tényleg éljenek. Mert amúgyis álmatlan az éj, akkor miért ne fordíthatnák arra, kicsit éljenek és együtt? Szerintem ez ilyen biztatás, hogy jöjjünk már össze, és éljünk. Meg egyébként vannak benne kicsit ilyen hatásos képek is, amiknek nem is feltétlenül kell jelentését keresni, csak átadnak egy hangulatot. Szóval ha már úgyse csinálnak este semmit, akkor legalább találkozzanak, és kezdjenek el kicsit élni, mert együtt életre kelthetnék egymást, annyi örömöt tud adni egy kis együtt töltött ido. És , hogy van az idő, az telik, de ebből te mennyit élsz, mennyit töltesz élettel, éléssel.
2016. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok, én asszem, mégis talán végig van neki értelme, majd áttanulmányozom mégegyszer a szövegét
2016. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit, ahogy az ilyen kis popdalocskák többsége.
2016. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idegesítő a sok ismétlés!
2021. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!