Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen lett az...

Szerintetek milyen lett az első szövegem?

Figyelt kérdés
Figyelj kicsit Baby. Egy költő törik fel bennem. Kitárom ami itt lakol bennem. Ez maradjon majd benned. Lépni akartam de tudom késő már. Mással látlak szárnyalni és ez nekem nagyon fáj. Látom a távolból még vissza nézel rám. A szikra még benned él de máshol jársz már. Folyik a tollamból a tinta folynak a szememből a könnyek. Remelem ha az eszedbe jutok megértesz majd engem.
2016. nov. 29. 22:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Első kettő verszak.

Rap szöveg lenne.

Akit érdekel elküldöm Pam-be az alapot.

2016. nov. 29. 22:19
 2/6 A kérdező kommentje:

PM*

Bocsi a sorok miatt és a helyesírási hibákért csak telóról írtam.

2016. nov. 29. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem igazán az én műfajom a rap, de szerintem a költői szabadságot már jócskán az elején túllépted a "lakol" szóval.
2016. nov. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erőltetett. A szöveg és a zenei stílus nem fér össze, pláne nem úgy hogy Baby-zel mielőtt átmesz költőbe
2016. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az biztos, hogy a bennem-re rímel a bennem (és a benned), de biztos lenne más szó is...


szóval ja, rímhasználatod eléggé egyszerű

már - fáj - rám - már (megint)


s semmiről se szól


ha az első, akkor oké, de ez messze van még a késztől

2016. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Írtam még a pávákról, k*rv@król is meg egy kissebb laza szöveget is azóta.

2016. dec. 4. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!