Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez melyik dal? (lent)

Ez melyik dal? (lent)

Figyelt kérdés

Csak egy elégé rossz minőségű felvételem van ezért nem sikerült meg kerestetnem programmal.

Próbáltam a dalszöveget kibogarászni és arra rákeresni de úgy se hozott jó találatott.


A dal elején egy férfi halkan énekel közben zongora szól és valami olyannal kezdi hogy "noblulo" valami ilyesmit ismételget szerintem nincs ennek jelentése.

Utána angolul elkezd halkan énekelni de ez nem érthető a felvételen. Aztán egy pillanatra elhalkul utána pedig egy dalamos hangosodó "HŐŐŐ" Aztán normális hangerővel elkezd megint énekelni. Nekem kb ezt sikerült kiértenem: "when the so my heart i wanna fine to my heart so broken to many times so why use my voice a vis a fucking movie a stay always ... angel stars..."



2016. nov. 16. 22:47
 1/3 Viksaaaa válasza:
2016. nov. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem ez sajnos.

De azért köszi a próbálkozást.

2016. nov. 17. 15:06
 3/3 A kérdező kommentje:
2016. nov. 20. 23:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!