Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Wu Tang, akkor most maffia...

A Wu Tang, akkor most maffia avagy nem?

Figyelt kérdés
Hallottam egy állítást miszerint a Wu Tang egy maffia klán, de erről semmi információt nem találtam interneten, még arról sem, hogy gengszterek lennének. Csupán annyit találtam, hogy amerikai raperek, de azoknak ehhez van egyáltalán valami köze?

2016. nov. 4. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget...
2016. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Egy nyilvánosságra hozott FBI dosszié szerint a csapat köthető autólopásokhoz, drog árusításhoz, gyilkossághoz és pénzmosáshoz.



[link]

Ezen oldal szerint pedig a Wu-Tang Clan a befutásuk előtt a Staten Island-et uraló Gambino mafia-családnak dolgozott drogdíler és fegyvercsempész feladatokat ellátva.



Mindezek ellenére az angol Wikipédián a jelenlegi 9 tag egyikénél sem találtam arra utaló jelet, hogy gondjuk lett volna a törvénnyel, egyedül a 2004-ben elhunyt alapító tagnak, Russel Jonesnak voltak ügyei (sok).


[link]

[link]

2016. nov. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖszi :) Én a magyar információk között keresgéltem. Angolul csak a wikipédiát olvastam el, mert több oldalnyi google találatot néztem át magyarul utána wikipédián megnéztem angolul is és úgy voltam vele úgysem találok semmit. :D
2016. nov. 14. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!