Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg lehet valahonnan rendelni...

Meg lehet valahonnan rendelni az Escape the Fate-This war is ours Delux DVD-t?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat segíteni ha valaki megtudná mondani. Lehetőleg magyar oldalról kéne,mert a külföldi rendelés lehet ,hogy még drágább lenni ,mint itthon ,hazánkban megvenni =S
2010. ápr. 27. 18:56
 1/7 A kérdező kommentje:

elírtam , *lenne

bocsánat

2010. ápr. 27. 20:22
 2/7 anonim válasza:

nekem megvan belőle pár szám


- bad blood

- behind the mask

....


ha szükséged van rá akkor elküldhetem csak adj meg az msn-ed vagy e-mailod.

2010. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nekem is megvannak =) (meg a This war is ours (slipknot remix is xD)) csak azért akarom megrendelni ,hogy ez mindig kéznél lenne s nem törlődne ki sehonnan meg hasonló xD meg rajta van az új klipjük jó minőségben,akkor koncertvideók =/ azokat meg nem tudom torrentről letölteni.

De azért köszi =)

2010. máj. 7. 10:16
 4/7 anonim válasza:

nekem megvan a dvd, le tudtam tölteni. ki is írtam, és asztaliban is lehet nézni (vob-os fájlkiterjesztésű)


ha gondolod, adok linket, honnan tudnád letölteni. (sajnos csak részletekben van feltöltve, így elég időigényes, torrenten viszont még mindig nincs.)

2010. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem megvan eredetiben..

innen [link]

de nagyon izé vt, anya pasijának a munkatársa rendelte meg, viszont így köbö 3-4E ft volt!!!!!!!!! Ami iszonyat olcsó úgy, hogy USA-ból szállítják ide. Szar, hogy itthon nem lehet kapni...

Remélem még aktuális a kérdés:D

2010. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát persze ,hogy aktuális =D köszönöm a választ =) sokat segítettél vele =D
2010. aug. 22. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó vok. nézd csak!! új szám!

[link]

Megpróbálom valahonnan letölteni, de ha te jössz rá előbb, hogy honnan lehet, akkor szólj!:D

2010. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!