Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Teljesen az alapoktol megtanul...

Teljesen az alapoktol megtanulni a zenet?

Figyelt kérdés

Hali! 22eves vagyok, es agyon szeretnek hangszeren jatszani (zongora, gitar). Tanar nelkul meglehet tanulni? Felre ertes ne essek, nem az a celom, hogy youtuben fent levo videokbol lemasoljam, es oruljek. Sajat magamtol szeretnek kottakbol esetleg, csak ugye nehez, ha meg kottat sem tudok olvasni.. :D

Koszi, hogy elolvastad, es bocsi az ekezetek miatt, csak telefon, es munka kozben irtam. :)



2016. okt. 4. 18:26
 1/1 anonim válasza:
Szia :) Hát...kicsit nehézkesen, de magad is meg tudsz tanulni. A lényeg a sok gyakorlás és persze hogy szeresd amit csinálsz. Majdnem 11 éve zongorázom. Igaz hogy én tanárral tanultam meg, de ha ügye vagy benne, akkor egyedül is sikerülhet. Először tanuld meg , hogy melyik billenytű milyen hangot takar, meg hát persze meg kéne tanulnod kottát olvasni. Ha ezek megvannak, innentől kezdve gyakorlás kérdése az egész. Sok sikert ! :)
2016. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!