Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudnék olcsón beszerezn...

Honnan tudnék olcsón beszerezni / rendelni gitárhúrt? (0.72)

Figyelt kérdés

0,72-es vastagságú húr kellene. Azért nem egy egész szett mert ami most van nem olyan régi szóval nem akarom leszedni. Meg így kicsit olcsóbb is ugye. (Legalábbis eddig azt gondoltam.)


Kisvárosban lakom, a közeli nagyobb városokban ha van is ilyen húr (ami ugye nem biztos mert nem minden hangszerboltban tartanak) akkor az utazási költségem már meghaladja a húrnak az árát.

Meg ahogy néztem a postázási költségek is 1000 vagy afölötti összegért történnek. (Azt nem tudom h mivel egy darab húr nagyon könnyű és kicsi ezért arra nem e tudnának vmi költséghatékony dolgot ajánlani. Tudom szép álom.)


Gyanítom h ezek elkerülhetetlen velejárói de hátha akad itt olyan aki tudna nekem valami kis okosságot mondani.



2016. szept. 29. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
rockboltban "ha ez nem segít akkor nemtudom"
2016. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most erre rágooglezva sztem ott ilyet nem árulnak, de ha igen hát nem tudom h hol van ilyen a közelben, sztem nincs. Azért köszi.
2016. szept. 29. 17:38
 3/6 Gipsz Jakab24 ***** válasza:
Én úgy csinálom h egyszerre veszek 4-5 készletet.Pár hónapra így megvagyok.Nálunk sincs hangszerbolt.Egyszerre sok de így éri meg a legjobban.
2016. szept. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De van nagyon egyszerű megoldás erre. Csak-csak van ismerősöd aki jár hangszerbolt közelében (akármilyen városban) Megveszi és elpostázza neked. Persze hogy a hangszerboltok sokat kérnek a postázásért, de ez egy néhány-100 forintos összeg postán eljuttatni hozzád, legegyszerűbb módon feladva
2016. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Abszolút lehetetlen küldetés.

Amúgy is baromi ritkán lehet venni egyesével húrt, de nem hogy 72-eset.

2016. szept. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azt hiszem h inkább megbarátkozom a gondolattal h ez többe fog kerülni mint amire elsőre gondoltam. De tényleg nem terem minden bokorban meg nem minden nap veszek ilyet. :)

2016. okt. 1. 00:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!