Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok jó J-Rock/Visual Kei...

Tudtok jó J-Rock/Visual Kei bandákat, de főképp inkább zeneszámokat linkelni vagy mondani amik zúzósabbak?

Figyelt kérdés

Amiket ismerek: - Nocturnal Bloodlust és számai

- The GazettE - Ugly, Ogre, Headache Man stb.

- Diaura - Trigger, Akai Kyozou, Beautiful Creature


Ilyen stílusú zenéket szeretnék kapni :) Előre is köszönöm és mennek majd a zöld kezek!



2016. szept. 27. 17:54
 1/7 The magic of banana ***** válasza:

Ezeket én is szeretem :)

Amiket még gyakrabban hallgatok: Kiryu, Codomo Dragon, DADAROMA, the Raid, SUG, Avanchick, Dead children, Arlequin, Scapegoat, ザアザア , Femme Fatale, スタア区。 ,

The black swan, Pentagon, Purple stone, Royz, Lycaon, The gallo, Neverland, Sick2

2016. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Wow köszönöm szépen! :) Ha jut még eszedbe több az nem lenne hátrány :D :P Ment a zöld kéz természetesen!
2016. szept. 27. 18:29
 3/7 A kérdező kommentje:
A The Black Swan-ra pont ma délelőtt találtam rá egyébként és nagyon tetszik! :)
2016. szept. 27. 18:30
 4/7 The magic of banana ***** válasza:
Malice Mizer, Alice nine, Xepher, Shounenki, Dir en Grey, Mejibray, Disreign, Sid, Vexent, Elysion, Rides In ReVellion, メディーナ , リライゾ , Morrigan, Killaneth, Nocturnal bloodlust(ez deathcore)
2016. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mejibray-t is ismerem. Egyik kedvencem! :) A Nocturnal Bloodlust-ot már írtam hogy ismerem. Ezt az együttest találtam még: https://www.youtube.com/watch?v=suqTBDZUZUg


Szeptember 7.-én jött ki az első lemezük. Nem tudom, ez is olyan deathcore feeling, de eszméletlenül zúzós. Ja és egyébként a soundofjapan.hu oldalon vannak együttesek amik közül nézegettem. Őket a DAMY-t is ott találtam :)

2016. szept. 27. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Nightmare-The World Visual Kei

Abingdon Boys School-Innocent Sorrow J-Rock

One Ok Rock-Re:make,Rock Scissors Paper J-Rock

2016. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. okt. 10. 00:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!