Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » El romlott a fejhallgatóm?

El romlott a fejhallgatóm?

Figyelt kérdés
Kb 6 hónapja vettem egy somic salar 500 mitudom én mit kínai fejhallgatót emagról 2000ft ért. Szép és jó volt minden egészen mostanáig tegnapelőttig. Régebben is csinálta (1-2hónaphja) hogy mikor állítottam a hangerőt a potméterén akkor a bal hangszóró recsegett egy kicsit de szólt. Most ugyan úgy recseg mikor tekerem a hangerőt de már a baloldal nem szól. Az lehet hogy a vlc media playerba mindig feljebb vettem a mélyet és úgy hallgattam zenét ?

2016. szept. 19. 16:48
 1/2 TR75 ***** válasza:

Lehet. De lehet az is, hogy a potméterrel van gond. Próbáld meg azt, hogy a potméterbe befújsz egy kis WD-40-et, és párszor állítgatod. Ha recseg a füles, akkor ugye biztos nem elszakadt a vezeték (bár maga a hangszóró épp elszállhatott), szóval ez kizárva.

Az enyém is csinálja időnként, adok neki egy kis WD-40-et és megjavul (és az enyém is egy olcsó vacak).

2016. szept. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2016. szept. 20. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!