Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Felnőtt gitárt hol tudok...

Felnőtt gitárt hol tudok venni? Neten olcson vagy annak mi a mérete?

Figyelt kérdés

Hangszer uzletben drága olyan 30 ezret szánnék rá.

Tanulgatni .

Csak nem tudom hogy hanyas gitár méret jó egy 178 centis embernek.


2016. szept. 14. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Bármelyik hangszerboltban. De! Gyakorolni akarsz? Fender Squier és társai.

Viszont sokkal jobb megoldás, ha haszáltan veszel egyet 30000-40000-ért, ami hosszú ideig ki tud szolgálni.

Így lesz egy gitárod, ami boltban 60000-70000 ft körül lenne, ráadásul több évig biztosan megfelelő lenne.

2016. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze csak saját magam szorakoztatasara.

Nem akarok virtuoz lenni.

Otthon szabad isombe el pengetném .

2016. szept. 14. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán akusztikus vagy elektromos? nálam a gitár az jelző nélkül elektromosat jelent,na abból elég sok fajta van de a méret az nem különül el felnőttre vagy másra csak kialakításuk,akusztikusból nem tudom milyenek vannak nem is érdekel de ennyi pénzért nem olyan nagy a választási lehetőség egyikből se,használtan még csak-csak de újat ennyiért nem ajánlott venni
2016. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Waff ***** válasza:

32 ezer Ft.-ért ajánlom neked a KIVÁLÓ Cort AD810-jelzésú fémhúros, akusztikus gitárt! Otthonra, hobbi hangszernek több mint tökéletes. Ha egyenlőre csak otthon, tanulgatni, lazításképp szeretnél gitározni akkor az elektromost felejtsd el, csakis akusztikus.

A felnőtt méret gitároknál a 4/4, azaz "egészes". Sajnos a netes vásárlással az a baj a legtöbb esetben, hogy sokszor egy 4-5-6 éves használt gitárt (ez esetben gitárt, de más cuccokra is igaz) ugyan annyiért árulnak egyesek mint újonnan a boltban az ára. Sőt...olyant is láttam, hogy többet kért az eladó a jófogáson a gitárjáért, mint egy újnak az ára...De persze rá lehet szaladni ésszerű árakra is...de a használt, netes vásárlás mindig rizikós. Az újra meg legalább garancia is van.

2016. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek komoly céljaid, akkor fémhúrosat javasolnék, azokon jobban szólnak az akordok ilyen alacsony árkategoriában, cort tényleg jó, nekem van egy earth100Ns-em, egy csoda :D
2016. szept. 16. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!