Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik Jack 6.3 kimenetű...

Létezik Jack 6.3 kimenetű MIDI kontroller?

Figyelt kérdés
Nézegettem párat mert szeretnék venni, de mindegyik amit néztem csak USB-s volt. Nos, nekem van már egy külső hangkártyám amibe csaj Jack 6.3 bemenet van és XLR. Nem hiszem hogy az jó ötlet ha folyamatosan állítgatnom kellene, hogy melyik hangkártya legyen elsődleges.
2016. aug. 27. 08:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy MIDI kontroller alatt nyomásérzékeny billentyűzetet értek.
2016. aug. 27. 08:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2016. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Abszolút lehetetlen, amit szeretnél.
2016. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem zavarná egymást a 2 USB-s eszköz? Ugyanis van egy Focusrite Scarlett USB-s hangkártyám. Látom Ableton Live 9-ben van MIDI sáv. Talán lehetne mind a kettőt használni egyszerre?
2016. aug. 27. 19:08
 5/6 anonim válasza:

Miért zavarná?

Midi jeleket Midi csatlakozókon (ami borzasztóan elavult) vagy USB-n lehet küldeni.

Más lehetőséged nem nagyon van.

2016. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Még egy kérdés: Tehát ha van 2 USB-s eszközöm, nevezetesen a Focusrite Scarlett és a MIDI kontroller, akkor (pl Ableton Live 9-en belül) nem kell mindig állítgatni a felvevő eszközt?

2016. aug. 28. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!