Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Pink Floyd csak szerintem...

A Pink Floyd csak szerintem túlértékelt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindenki úgy beszél/véleményez erről a bandáról, mint ha isten zenészei lennének, vagy nem tudom... de szerintem középszerűek a számaik. Mi a véleményetek róla?
2016. aug. 26. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom túlértékeltnek.

Közel sem a kedvenc zenekarom, ellenben rockot és bluest kedvelőként, valamint gitárosként egyaránt azt mondom, hogy zseniális együttes, ami akár szereti valaki, akár nem, kb kikerülhetetlen. Nekem az a nagyon durva, hogy milyen koncepcióalbumokat csináltak, na meg hogyan komponálták meg nagyon sok dalukat szinte komolyzenei igényességgel. Szóval én mindennek mondanám őket, csak középszerűnek nem. Azt pedig nem vettem észre, hogy manapság annyira istenítenék őket, a többség jó, ha egy számot ismer tőlük.

2016. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A magyarok nem is, inkább külföldiek
2016. aug. 26. 12:39
 3/10 sándorjános ***** válasza:
100%
Szerintem is fantasztikus együttes, bár kicsit sok a fényeffekt meg a szuperkoncert, de dalok nagyon királyak.
2016. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom egyáltalán nincs túlértékelve,sőt a mai tizenévesek nagyja azt sem tudja mi fán terem. Még úgy kb két éve év elején az angol tanárunk elindította az egyik számukat (Another brick in the wall,ami azért szerintem elég jellegzetes és elhíresült,pláne a háttérsztorija miatt)hogy ki ismeri fel,és rajtam kívül két fiú tudta megmondani a szám címét,a többiek nagyrésze még csak az együttesről sem hallott... Szóval az én környezetemben teljesen téves ez a felvetés. 17/l
2016. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak szerinted, biztos van még pár hozzád hasonló idióta :D :D
2016. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5: az lehet :)
2016. nov. 5. 10:02
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem is túl értékelt, van kb 2 jó számuk és ennyi.

Mellesleg badarság, hogy nem ismerik őket, ti hol éltek?:D

2018. júl. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7: na végre, szerintem 100 emberből 1 ilyen van, mint mi... aki rosszat mer mondani a Pink Floyd-ról, dehát ilyenek is kellenek...

Ne értsetek félre, nincs semmi bajom azokkal akik szeretik a zenéjüket, de nekem abszolút untat ez a pszichedelikus/relaxálós stílusuk...

2018. júl. 6. 13:17
 9/10 A kérdező kommentje:
*engem abszolút untat...
2018. júl. 6. 13:18
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha untat meg nem értékeled helyén akk miért teszel fel ilyen kérdést, miért foglalkozol vele? Én is mehetnék vitatkozni olyanokkal h "csak szerintem szar a mai szórakozóhelyeken hallható ócska mixelt magyar tininszarok?" Neked nem tetszik, ennyi, nem a világ fog hozzád igazodni
2019. márc. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!