Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit jelent a twenty one...

Mit jelent a twenty one pilots logója?

Figyelt kérdés
Már többször is próbáltam utánanézni, de csak angol nyelven.

2016. aug. 23. 01:17
 1/7 A kérdező kommentje:
* de csak angolul találtam.
2016. aug. 23. 01:18
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Google fordító. Nem kapsz szép magyat mondatokat, de meg fogod érteni a lényeget. Kis részletekben írd be. (egyszerre pár mondat)
2016. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Idekommentelek, hátha jön valami részletesebb válasz. Én csak azt tudom, amit olvasni szoktam idézetet körülötte, hogy: "peace will win, fear will lose"

Vagyis a béke győz és a félelem veszít.

De hátha valaki tudja honnan is jött ez és ír ide részletesebben:))

2016. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most utánanéztem és a legtöbb helyen azt írják, hogy mivel ezt Tyler találta ki, neki jelent valamit. Azt, hogy mit, senki sem tudja, viszont, ha te is csatolsz hozzá valamit, valami élményt, sokkal személyesebb lesz számodra. És így már lesz jelentése.

[link]

A "peace will win fear will lose" a Car Radio-ból van és sehol sem láttam, hogy ezt a dalt csatolnák a logóhoz. Ellenben a Kitchen Sink-et igen. Ugye, van benne egy olyan rész, hogy "I'm a kitchen sink, you dont know what that means, because a kitchen sink to you, not a kitchen sink to me, okay, friend?". Ott sem tudtuk meg, mit jelent Tyler-nek a konyhai csap, ugyanúgy azt sem tudjuk, hogy a logo mit jelent neki.

https://www.youtube.com/watch?v=3Ez7vi-kQdM

Fun fact: a Kitchen Sink a Regional at the Best albumon van, aminek borítóján, elrejtve ugyan, de rajta van a logo.

[link]

2016. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Nem tudom hogy azóta mióta feltetted ezt a kérdést tuttál e meg valamit...de azért én ezt ide leírom

Ezt én csak olvastam egyáltalán nem biztos hogy igaz.

Azért Kitchen sink a logó mert létezik egy mód az öngyilkosságra egy csap segítségével...A kötél eggyik vége a nyakon a másik vége meg a csapra kötve,és csak hátra dőlsz.Namost.Ha megnézitek a logót felismerhetitek benne ezt a végtelenül megrázó és elborzasztó öngyilkossági módot.A bandához pedig azért fűződik mert Tylernek volt egy öngyilkossági kísérlete...

Tudom hogy ez eléggé megrázó es hihetetlen de valószínűleg ezért van a Kitchen sink-ben azért vannak azok a sorok

2017. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen amióta feltetrem a kérdést eléggé trash lettem a bandával kapcsolatban, de ezt még nem hallottam, amit az utolsó írt. :O Ez nagyon durva, basszus....
2017. jún. 22. 11:12
 7/7 DreamHorse válasza:
100%
Az öngyilkosságos Kitchen Sinkes teória baromság. Tyler mondta, hogy a kitchen sinknél valami jó történt. És az nem 'I'm a kitchen sink' hanem 'At my kitchen sink'. De a logó tényleg a Kitchen Sinkhez (is) kapcsolódik. Csak Tyler tudja a jelentését, ha más is tudná, akkor már elvesztené azt, ezért is kell életben maradnia. Talált egy célt az életben maradáshoz. A dal is egyben erről szól, hogy célt kell találni az életben, mindegy miben, írásban, festésben. Ha olyat kreálsz, amit csak te értesz, akkor te tényleg fontos vagy, te hordozod a jelentését annak a dolognak, van miért élned.
2017. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!