Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi bajuk van a mai fiataloknak...

Mi bajuk van a mai fiataloknak kortársaimnak a retro zenével? 13/L

Figyelt kérdés

Pl: George Michael, Boy George, Michael Jackson, Wham!, Culture Club, Qeen, Guns n' Roses, AC/DC, Modern Talking, Bonney M.

Ezekkel az eggyüttesekkel énekesekkel mi a bajuk? Nem értem...Én ezeket imádom, de mindenki más szerint 1 rakás "szar"...😢



2016. aug. 20. 01:47
 1/2 anonim válasza:
100%
Egyszeruen csak mas az izlesuk. En se azokat a zeneket hallgatom amit a korosztalyom. Ebbol eddig nem volt problémám. Volt egyszer gimiben egy dalfelismeros feladat es orultem h nem en kaptam mert se az eloadot sem a szamot nem ismertem (ez szecska avaton volt) egyiknel sem. Persze azert ismerek nehany enekest zenekarokat akiknek a zenejet ok hallgatjak de ennyi.
2016. aug. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sz_rd már le mit gondol más.
2016. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!