Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Madonnáról mi a véleményetek?

PcCsaj kérdése:

Madonnáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 17:15
 1/7 anonim válasza:
Az hogy szereti a corsair memoriakat
2016. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sándorjános ***** válasza:
100%
Nála több stilusátvételen, átalakuláson a pop szférában kevés embert tudok. Nem is annyira zeneileg, hanem a médiális feltűnésben. Volt már rossz tinilány, szent szűz (ebben a korszakban a név is szintézisre lép a karakterrel), haragos domina, diszkó diva, időskori rúdtáncos hiányos öltözékben. Szerintem kreativ és ezért tudja fenntartani a maga körüli érdeklődést. + sokszor csinált közös zenét éppen adott időszakban felkapott zenészekkel, igy nem felejtődött el.
2016. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sándorjános ***** válasza:
(Mondjuk Michael Jacksont a bőrszin cserével úgyse űbereli senki)
2016. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos. Szererem a számait, de a személyiségét tartom leginkább érdekesnek. Hallottam hogy rengeteg nővel és férfival volt aktusa, ez teszi igazán izgatóvá. Gyönyörű arca van, nem fog rajta az idő. Érd
2016. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csodálatos. Szererem a számait, de a személyiségét tartom leginkább érdekesnek. Hallottam hogy rengeteg nővel és férfival volt aktusa, ez teszi igazán izgatóvá. Gyönyörű arca van, nem fog rajta az idő. Nagyon tetszik benne hogy harminc évesen is ki tudott nézni ötvennek, de ötven évesen is harmincnak.
2016. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Madonna még abban az időszakban kezdett, amikor legándák is születtek. Ő is az!

Ha megnézed igaziból a legtöbbször Ő követte a divatot, és nem Ő teremtette, de mindíg "Madonnás" volt amit csinált, és egyre jobban tudott/tud énekelni.

Én tulajdonképpen az American Life című albumáig követtem Őt igazán, nagyjából még az arról kijött videók, kislemezek, single-k idején.Először pedig a True Blue-tól datálódik, hogy foglalkoztam a zenéjével és Vele.

Hihetetlen sok mindennel foglalkozott már, és mindenben jó volt, bár sokan úgy vélekednek színésznek nem igazán...

Szereti a fölhajtást, és igaza van mert jól is áll Neki, csak a "baj" az, hogy néha már betegesen magára akarja vonni a figyelmet, pedig szerintem ha Ő bármit csinál arra odafigyel a Zenei Világ, akármi is legyen! Ma már ilyen ténylegesen SZTÁRok nincsenek, és inkább mondom én is a "sztár" szó lejáratódása helyett kitűnő Énekesnő/Zenésznek, aki egy élő legenda, és sokak akik ma erőlködnek hogy szem előtt legyenek, már sehol nem lesznek, amíg Neki elég fingania egyet és érthető módon a Zenei Világ máris foglalkozik Vele, mert a Legnagyobbak között van mert ott a helye! Madonna RULES!!!

2016. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán szeretem a számait, de azért jól énekel... A személyiségét sem kedvelem. Van aki szereti, de van aki nem .
2017. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!