Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akadályoz ez a gitározásban? (:

Akadályoz ez a gitározásban? (:

Figyelt kérdés
Hát most szeretnék elkezdeni gitározni. Még régebben zúzódott a karom és úgy volt bekötve h a csuklómat sem tudtam mozgatni, egy pár hétig. Miután levették végleg a gipszet, azóta nemtudom rendesen mozgatni, hogyismondjam, szóval hogy úgy nem tudom sokáig magamfelé fordítani a bal kezem. Mert ugye itt van ez a probléma. Nahh és amúgy jobb kezes vagyok, tehát pont a ballban kellene tartani a gitár nyakát. Vagy ezt majd úgymond "megszokja" a csuklóm? Mert egy pár másodperc után fáj (ha így az arcom felé fordítom a kezem :( .)
2010. ápr. 16. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd a dolgot, amíg nem megy fájdalom nélkül. Biztos vagyok benne, hogy idővel rendbe jön, és nem lesz ezzel gond.
2010. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Réti bubuzér ***** válasza:
Tornáztatni kell, egy idő után jó lesz.
2010. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehh már 2 éve ilyen :S És szeretnék gitározni! :9
2010. ápr. 16. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki valaki gitárján/ a boltban mielőtt megveszed, hogy tudod-e olyan szögben tartani, hogy ne fájjon.

A jobb/belkezesség pedig nincs a gitárnál kőbe vésve- kezdetben egyik kezeddel se tudsz rendesen játszani, ezért ha minden kötél szakad és tényleg szeretnél, tanulj meg balkezesen.

2010. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos elképzelhető, hogy ez problémát jelentene. Sok akkordnál igen erősen ellent kell tartani, ami egy egészséges csuklót is megviselhet. Mielőtt belevágnál, próbálj ki egy gitárt! Az sok mindenre választ adhat.
2010. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! :)
2010. ápr. 16. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!