Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rendezvényszervező vagyok!...

Rendezvényszervező vagyok! Tudnátok segíteni? (több kérdés lent)

Figyelt kérdés
Szóval az első szervezésem és minden jól ment, de a zenénél megakadtam. Olyan zene kellene, ami ezekből a nagy, dübörgő hangfalakból jól hangzik. Jöhet rapp, de ilyen családi rendezvény lesz, szóval ne legyen tele bitchhel, meg ilyesmi, ha egyszer előfordul az nem baj, úgyis angol, a magyar kisgyerekek nem értenek angolul. Rapp, DJ, bulizene, partyzene kéne, esetleg latino, de abból is a Daddy Yankee féle, ami jól hangzik, ezekből a nagy hangfalakból. Bocsi a zavaros szövegért, de nem tudom jobban körülírni. Olyan, mint az elektro, de kicsit lájtosabb, szóval annyira azért nem gépes. A szöveg nem kell, hogy nagy mondanivalóval rendelkezzen, de ne is ilyen káromkodós legyen. Honnan szerezzek ilyeneket, ha nincs DJ ismerősöm? Én meg nem ismerem ezeket a fajta zenéket.

2016. jún. 25. 18:15
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. jún. 25. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezekre hogy kell amúgy rákeresni? És, ha nem vagyok indiszkrét, te DJ vagy, vagy rendezvényszervező? :D Vagy csak partyarc? :)
2016. jún. 25. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy hogy ismertem őket eddig is.

Nem vagyok az.

Akkor már metalhead.

2016. jún. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, azért köszi. :)
2016. jún. 26. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!