Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok nekem zenéket ajánlani?

Tudnátok nekem zenéket ajánlani?

Figyelt kérdés
A kedvenc előadóm a The Pretty Reckless, de szeretem még őket is: Breaking Benjamin, Arctic Monkeys, Falling in Reverse, Green Day, Halestorm, Hollywood Undead, In This Moment, Linkin Park, Nirvana, Paramore, Rammstein, RHCP, The Rasmus, Three Days Grace. Black Veil Bridest ne ajánljátok, azt nem szeretem. Ez alapján van ötletetek?

2016. máj. 31. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Amikor megláttam a kérdést, egyből azok a bandák jutottam eszembe, amiket leírtál xD

Hát ööö a Three Days Grace régi énekesének (Adam Gontier) van egy új bandája: Saint Asonia. Ha TDG tetszik, hátha ez is fog :)

2016. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csekkolni fogom :D
2016. máj. 31. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
system of a down, slipknot, ensifeum, five finger death punch, children of bodom, disturbed, skillet, nickelback, metallica
2016. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

pop/post-punk:

Alkaline Trio, Biffy Clyro, Billy Talent, Brand New, Hoobastank, Pennywise Poets of the Fall, The Offspring, Zebrahead

rádióbarát alter/poppos metálfelé:

Audioslave, Evanescence, Fall Out Boy, Five Finger Death Punch, Foo Fighters, Killswitch Engage, My Chemical Romance, Nickelback, Puddle of Mudd, Seether, Shinedown, Theory of a Deadman, The White Stripes

grunge/post-grunge

Alice in Chains, Bush, Downface, Pearl Jam, Silverchair, Soundgarden

nu-/industrial-/alternatív metál:

Celldweller, Disturbed, Drowning Pool, Faith No More, Limp Bizkit, Pain, Skillet, Static-X, System of a Down

indie rock:

Ivan and the Parazol, The Hives, The Golden Republic, The Strokes, The Vines


Kb. ezeket tudom most így hirtelen kötni az általad felsoroltakhoz. Műfajokra bontottam, hogy ha esetleg valahol nagyon mellélőttem, akkor meg se kelljen hallgatnod a többit.

2016. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Escape The Fate, My Chemical Romance, Simple Plan, Madina Lake, New Medicine, The Fray, All That Remains, A Day To Remember, Bring Me The Horizon, Skillet, Papa Roach, Evanescence, Fall Out Boy, Seether, Nickelback, Bullet For My Valentine, Avenged Sevenfold
2016. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Húú köszönöm! Az Evanescencét szeretem (egyébként hogy kell kiejteni? :D), csak véletlenül kihagytam. Lesz mit hallgatni a nyáron :D
2016. jún. 1. 22:25
 8/9 anonim ***** válasza:
"evöneszönsz"-nek. Nyilván, nem tiszta, magyar hangokkal, hanem kicsit angolosabban, de kb. :D
2016. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D én eddig cs-vel mondtam, de csak magamban, hangosan nem mertem xD
2016. jún. 2. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!