Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szigeten koreai fellépőre nem...

Szigeten koreai fellépőre nem lenne igény?

Figyelt kérdés
Egész Európa szinten azt látom, hogy egyre nagyobb az érdeklődés különböző koreai csapatok iránt. (BTS, 4minute, Twice...) Feltételezem nagyon drága lenne egy egész ilyen koreai csapatot felbérelni, és átszállítani, de olyan embereket ismertethetnének meg a fesztiválozással, és azon belül is a szigetezéssel, akik alapból biztosan nem mennének el egy ilyen eseményre. Mi a véleményetek?
2016. máj. 24. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyetlen koreai együttest sem ismerek. Szóval nekem nincsenek ilyen igényeim. Viszont ettől függetlenül, ha jönne valamilyen ázsiai banda, aki remek show csinálna, én nyitott lennék rá. Egyébként meg a szerintem nem lenne drágább felbérelni mint pl. akármelyik amerikai eggyütest v előadót. Csak mivel kevesen ismerik őket, lehet hogy marketinges szempontból nem feltétlen kifizetődő.
2016. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pedig meglepően sokan vannak benne a témában. Példának itt van Guetta, Imagine Dragons, BTS Magyarországon google trends alapján: [link]


Ha egész világot nézzük természetesen még látványosabb a trend:

[link]

2016. máj. 25. 15:40
 3/3 anonim válasza:
Nehéz kérdés mert nem tudni mekkora a pontos igény, így a szervezők sem mernek csak úgy idehívni egy koreai bandát.Bár igaz ez most az én személyes véleményem de ha például eljönne az Ace of Angles (AOA) arra a napra tuti elmennék.
2016. máj. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!