Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen együttesről vagy...

Milyen együttesről vagy előadóról írjak zene órára? Bármilyen lehet az 50-es évektől a 90-es évekig. Mindenképpen rock kategóriában szeretnék írni.

Figyelt kérdés
Gondolkoztam a Guns N' Roses-on de szerintem egy másik osztálytársam is arról fog írni. És nagyon szeretem Steven Tyler-t, meg az egész Aerosmith-et. :) lehet róluk írok,de még gondolkozom rajta. Kiről írhatnék még? Nagyon sok együttest szeretek amúgy. Inkább a 80-90-es évekből lenne az akiről/akikről írnék. Ti kit választanátok a helyemben?

2016. máj. 13. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan a Guns választanám, nagyon sokat és jókat lehetne írni és nekem is az egyik nagy kedvenceim. A másik a Metallica, végülis megteremtettek egy stílust, de talán túl szélsőségesek ehhez a témához. De ha őket választod tudok segíteni.
2016. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az AC/DC-ről írnék.
2016. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rhcp,Queen, Pink Floyd?
2016. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Oasis a 90'-es évekből ? Én biztosan őket választanám, nagyon szeretem a dalaikat. :)
2016. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Bon Jovi és Bryan Adams én róluk sokat tudnék írni főleg a Bon Joviról mert mind a 4 tagnak tudom kívülről az életét
2016. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kojee ***** válasza:
100%
Black sabbath, munkásságuk kb kikerülhetetlen
2016. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Pink Floyd. róluk aztán lehet mit írni. na meg aztán nem is voltak egy ügyetlen banda
2016. máj. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
végül azt hiszem Steven Tyler-ről írok,vagy lehet az egész Aerosmith-ről.
2016. máj. 17. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!