Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A vip jegy milyen fesztiválokr...

Réka SZJ kérdése:

A vip jegy milyen fesztiválokra? (tobbi lennt)

Figyelt kérdés
Meg sosem voltam fesztiválon, ezert nem tudom megeri e vipes jegyet venni.Elolvastam mik tartoznak bele, de jo lenne tudni milyen vele a fesztival egyolyantol aki volt mar? A koncerteket peldaul jobb a vip reszbol nezni, vagy a tomegbol? Melxik milyen?

2016. máj. 4. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Másik kérdés alol másoltam be a válaszom, de kb. benne van a lényeg...

1: tisztább, kényelmesebb, szebb, vannak fotelek és nem kell fél oráig sorban állni a piáért

2: jobban látod a szinpadot/fellépöt, ott is külön bár van és nem a tömegben tombolsz(bár sztem pont ez adja a várázsát...

Hogy nem egy emelvényen ülsz, mint egy szinházban) hogy ez jo-e Neked azt csak te tudod.

3:nem, nincs vörös szönyeg, meg here se, csak egy külön bejárat, ahol nem kell orákig sorrban állni.

Kb.ennyi...

2016. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!