Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » S. O. S. Írnátok valami jó...

S. O. S. Írnátok valami jó rock/metál idézetet ami alkalmas szülinapra? Külföldi és magyar is lehet, vagy híres rock/metál zenésztől való idézet is jó.

Figyelt kérdés
Az egyik barátommal a rock és a metál zene a mindenünk, most lesz a szülinapja. Hirtelen jött ötlet volt egy képeslap és kellene rá valami szülinapra alkalmas idézet, gondoltam akkor már valami rockos kéne :D Tudnátok segíteni? Nekem most így nem ugrik be semmi. Előre is köszönöm

2016. ápr. 30. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát èn "metálosat" nem igazán találltam inkábn csak rock előadóktól

"Akkor sokkal öregebb voltam, most sokkal fiatalabb vagyok" /Bob Dylan/

"Egy időben az a veszély fenyegetett, hogy tiszteletreméltóvá vállunl" /Keith Richards/

"Négyéves koromban azt mondtam anyámnak, hogyha felnövök, rockzenész akarok lenni. Azt mondta, a kettő együtt nem megy" /Steven Tyler/

Én ennyit találtam.

2016. ápr. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Tankcsapda Minden jót albumáról, a Köszönet doktorból idézek:


"Azt mondta az orvos

Ha a szíved fáj is néha

Adj rá hangerőt

És jobban leszel a rocktól

Nem a szesztől, nem is a drogtól

De a gitártól meg a dobtól

Végül tényleg jobban lettem

Köszönet doktor"

2016. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. máj. 10. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!