Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy ilyen jó K-pop számot...

Egy ilyen jó K-pop számot miért kell elrontani?

Figyelt kérdés

Konkrétan a BTS - Dope számáról van szó.

Beletesznek 2-szer a zene közben, meg egyszer a legvégére egy ilyen hülye gumikacsás, nyikorgós, falsul trombitázó sipítozást. Annyira ellehetetleníti ez a szám élvezését, pedig a dal anélkül olyan jó lenne. Próbáltam kivágni belőle zeneszerkesztővel, de akkor meg semmi nem köti össze az előtte lévő részt az utána lévővel, olyan mintha egy másik szám kezdődne. Másnak is volt ilyen, hogy egy bizonyos részt utál a számból? Ez olyan dühítő :(



2016. ápr. 26. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szám pont attól a "hülye gumikacsás, nyikorgós, falsul trombitázó sipítozástól" jó. Szerintem ez az egyik legjobb számuk, és ha megnézed a youtubeon akkor ennek van az egyik legnagyobb nézettségi száma. Nekem nagyon tetszik főleg az a rész ami neked nem. Amúgy ha megfigyeled akkor az adja az egész számnak a ritmusát.
2016. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, nekem pont ezért tetszik, de tudom, hogy van, akinek pont ezért NEM tetszik. :D
2016. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most, hogy már a napokban 2-3-szor meghallgattam, tök jónak tűnik. Le is töltöm :) De a legutolsó másodpercek még mindig nem a kedvenc részem XD
2016. máj. 2. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!