Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a szám?

Melyik ez a szám?

Figyelt kérdés

Annyit tudok a klippjéből hogy egy férfi énekli talan vagy több de mindenesetre férfi, nem magyar a zene, és a refrénjét mindig egy gyerekkórus énekli, a gyerekeket a klippben is lehet látni. Nem a legmodernebb mai zene.

Ha bármi ötletetek van kérlek írjatok nagyon fontos!


2016. ápr. 24. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Eminem - Like Toy Soldier?? Nem pont a leírásra illik, de hátha :D


https://www.youtube.com/watch?v=lexLAjh8fPA

2016. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ez, viszont amit linkeltel egy nagy regi kedvencem es nem tudtam a cimet szoval amit kerestem nem lett meg de ez igen, koszi😁
2016. ápr. 25. 18:31
 3/7 TR75 ***** válasza:

Nekem a Happy Song ugrott be a Boney M.-től, a klipjükben konkrétan gyerekek is szerepelnek, bár az is igaz, hogy nem a refrént éneklik, hanem nagyjából minden mást a dalban.

(Amúgy eredetileg a Baby's Gang-é a szám, a Boney M. csak feldolgozta.)

2016. ápr. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, Baby's Gang és Boney M számokat hallgass, lehet azok között lesz, abból is inkább az első, az szinte csak olyan.
2016. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pnau - changes
2016. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2016. ápr. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek:) kedves utolso ez az😍
2016. ápr. 27. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!