Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sziget fesztivál - megéri egy...

Sziget fesztivál - megéri egy nap?

Figyelt kérdés

Csak egy mapra szeretnék menni, mert jön a kedvenc együttesem és már volt egy év, amit kihagytam... (Pedig jöttek Magyarországra.)

A kérdés az, hogy mennyire éri meg maga az egész fesztivál? Van aki hasonlóan csak egy napra tervez menni?

Egyenlőre egyedül vagyok és ezért is kicsit félek...



2016. ápr. 24. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg hát. Tavaly én is csak egy napot voltam a kedvenc előadóm miatt, és rohadtul megérte. Ami kár, hogy rengeteg jó program volt, és sokra nem tudtam elmenni.
2016. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Melyik napra mennél, melyik előadó miatt? Hátha itt rögtön olvassa valaki, aki hasonló cipőben van, és nem kell egyedül menned:)


Egyébként én általában 1-1 napokra szoktam fesztiválokra járni, mert számomra túl fárasztó az egész hetes fesztiválozás, párszor voltam, és nagyon nem az én világom az egész egyben, nem bírom. 1-1 napokkal viszont nagyon jól elvagyok, így ha van olyan előadó, akiért szívesen kiadom azt a 18-20 ezer forintot, akkor nyilván megyek. Ahogy idén is :)

2016. máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szombaton szeretnék menni, a Bring Me The Horizon miatt. Már egy ideje szeretnék eljutni egy koncertjükre és most hogy "házhoz" jönnek nem szívesen hagynám ki. :D

És te, ki(k) miatt mész idén? :)

2016. máj. 3. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 13-án megyek Muse és Sigur Rós miatt, mindkettőre kimennék külön napokon is, mert imádom őket (Muse koncerten már sokszor voltam, de sosem hagynám ki, ha a közelben van, Bécsbe is kimegyek hétfőn), Sigur Róson nem voltam még sajnos. Szóval így elég szerencsés, hogy a két kedvencem egy napon van :)
2016. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Rihanna koncertjére megyek :)
2016. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is egyedül megyek majd Bring me the horizonra, és óriási rajongójuk vagyok. Lehet odacsapódom majd, ha nem gond:) 16/L.
2016. jún. 13. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma (15.-én) vagy holnap (16.-án) is megy valaki?
2016. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!