Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem találom ezt a magyar...

Nem találom ezt a magyar reggae előadót?

Figyelt kérdés
Egy magyar előadóról lenne szó, és amilyen hülye vagyok le sem írtam sem a nevét sem a szám címét, amit hallottam tőle... és már lassan egy órája keresgélek a neten, hátha valahol megtalálom. :D Egyedüli énekesről van szó, nem bandáról/zenekarról, és érdekes, hogy nem találom meg, mert ahogy emlékszem a megtekintése is "sok" volt a videónak (magyar reggae zenékhez mérten), és nem gyakori, hogy valaki egyedül énekeljen, legalábbis ezalatt az egy óra alatt csak zenekarokat találtam. :P

2016. ápr. 23. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez elég kevés, nem gondolod?
2016. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:-) Úgy nagyjából miről énekelt? Esetleg ha szövegrészt tudnál mondani. Könnyebb lenne.
2016. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még körülbelül másfél óra keresés után megtaláltam, Bartha Ákosra gondoltam, így elhallgatva, nem áll annyira közel a reggae-hez, mint ahogy emlékeztem, de jó elhallgatni. :)
2016. ápr. 24. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:
De nagyon is közzel áll a reggaehez danona, annyi hogy ő egyszer több stílusú zenét is csinál. De inkább reggaezik. :D
2016. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mangorise!😊
2016. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Copycon
2016. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!