Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen dobfelszerelést ajánlan...

Csonkinyuszi kérdése:

Milyen dobfelszerelést ajánlanátok egy kezdőnek? Ami sokáig bírja, és nem kell hamar lecserélni?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem dobolni, és még nem vagyok otthon annyira ezekben a dolgokban, de mit gondoltok a Ludwig Accent Combo Drive-ról?Megérné megvenni?Vagy esetleg tudtok olyan jó dobszerkót, amit cinekkel együtt adnak, jól szól, és nem több 270.000 Ft-nál?Mert őszintén annyira sokáig nem szeretnék gyűjteni rá...Előre is köszönöm a válaszokat!! ^^

2016. ápr. 9. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

amik normálisak: Pearl, Sonor, Tama, Yamaha, Premier

a megbízhatóak 150-200e körül vannak de ez nem olyan hogy megütöd és széthullik

és ha veszel egy normálisat kezdéshez utána el tudod adni és kis hozzá gyűjtéssel tudsz venni egy jobbat itt egy link ha esetleg érdekel [link] ez egy komplett cucc szimpla lábgépes meinl bcs cinekkel kezdőnek a tökély remélem tudtam segíteni :) és ha ehez veszel egy duplázó lábgépet már nagyon jó kis cucc és sokáig bírja

2016. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az előzőnek igaza van de én inkább használtan vennék jobban megéri, itt van egy használtan ami neked tökéletes lenne [link]
2016. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!