Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen pultot válasszunk?

Milyen pultot válasszunk?

Figyelt kérdés
Haverom és én 4 éve dolgozunk Virtual DJ-vel, járunk partykra meg minden. Szeretnénk komolyabban foglalkozni a DJ-kedéssel , ezért ugy gondoltuk h szeretnénk venni DJ pultot. Az egyetlen baj csak az hogy nem tudjuk milyet vegyünk. Ugye vagy veszünk CDJ-t vagy Bakelites lejátszót, kezdésre mit ajánlotok. Többek szerint CDJ jobb és eléég is a modern világba de en ebbe nem vagyok annyira biztos. A másik dolog h megnéztem a CDJ 800ast, tetszik is , csak nem tudjuk hogy kezdésre vegyünk e ilyet, vagy először vagyünk valami kisebb kategóriást, es aztan majd a 800ast , de ezzel az a baj, h most megveszunk valami kisebb kategoriast, aztan meg 800ast az mar sok anyagilag. Mit ajánlotok. Egyenlőre nincs sok pénzünk, de most ezt ne vegyétek figyelembe.
2010. ápr. 5. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha cdj 800-ba gondolkodtok akkor sztem nagy pénzhiányban nem szenvedtek :)

Ne vessetek meg ezért,de szerintem kezdésnek a cdj 200-as is megteszi.

Igaz hogy inkább otthonra ajánlott mint clubokba,de egy kezdőnek tökéletesen megfelel.Ugyanolyan szépen lehet vele mixelni mint pl egy cdj 800-al.És köztudott hogy clubokban is megállja a helyét.És az ára is tetszetős a többi cdj-hez képest.

Azért mert a nagy cluboknak van miből megvenni maguknak a cdj 1000-est,attól még a kissebbek is diszkózásra lettek kifejlesztve.

Bakelites lejátszókat venni szerintem felesleges mert mint azt ti is tudjátok már mindenütt cd-ről megy a buli.

Elég ha tudjátok kezelni és bakelit lemezből is naprakész - vagyis éjszakára készek vagytok. :)

De ez csak az én véleményem.

2010. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen cég hangosít nálatok a faluban/városban?

ha valami félkomoly vagy komoly cég menj el hozzájuk!

2010. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!