Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a zenének a címe...

Mi ennek a zenének a címe valaki segítsen?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok otthon az ilyen mostani zenében és előadókban!

De viszont amikor a múltkor a szomszédban voltam az mtv-n volt egy klip, ami ilyen rózsaszínben megvilágított szobában van és mindíg ugyan azt a helyszínt mutassák a klipben a csaj táncol elől mögötte van egy kanapé azon még egy pasi ül és a végén az is feláll, sajnos a címét azt már nem láttam mert a klippet is csak ilyen részletekben épphogy!


Ilyen ritmusos szám volt, de még is lassú tempójú, pop és egy nagyon kicsit pár kategória!


És valami olyasmit énekelt, hogy (wo wo wo wo wo wa wa wa wa wa na na na na na na ez volt a refrénnél) na jó ez most így eléggé hülyén hangzik de angolul se nagyon tudok !


Sajson nem tudom jobban leírni, de hátha esetleg valaki így is tudja vagy rájön?



2016. márc. 29. 21:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést pop és egy nagyon kicsit rap kategóriába sorolnám!
2016. márc. 29. 21:26
 2/5 anonim válasza:
100%
😂
2016. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ezzel aztán nagyon előre vagyok tudom, hogy hülyén van megfogalmazva :) de valaki esetleg hátha így is tudja??
2016. márc. 29. 21:30
 4/5 anonim válasza:
rihanna work?
2016. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen az az Köszi utolsó!
2016. márc. 30. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!