Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem találom sehol az Idiot...

Nem találom sehol az Idiot Side zenéit. Valaki tud oldalt linkelni? Vagy msn: amnesy_emo@hotmail.com

Figyelt kérdés
Megvan a Szebb világ, Szárnyak helyett, Könnyen jön. De a többit nem találom sehol. Megnéztem már minden lehetséges helyen, de semmi. A banda hivatalos honlapján(honlapjain) csak 1:30 másodpercig vannak fönt. MySpaceről nem lehet letölteni. Segítsetek légyszi. Előre is köszönöm szépen :).
2010. ápr. 3. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Soha nem fogok rájönni, hogy az emberek mit szeretnek az igénytelen, szar zenékben.
2010. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy könnyen befogadható. ÉS az embereknek nincs idejük komoly érzelmeket és újszerű zenei ötleteket felvonultató zenéket emésztgetni. Így beérik a szarral is. Végülis erről van szó.
2010. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Siralmas, hogy csak emiatt tudjátok elítélni az embereket... van egy rossz hírem.. ti is abból vagytok -.-' Ugyan már, 1 kérdeztem és ha nem tudsz válaszolni, inkább ne írjál semmit. Ne pazarold az idődet rá. 2 meglepődnél ha megismenél, bár ilyen antiszociális egyénekkel nem szívesen állnék le vitatkozni, mégis kikívánkozott belőlem. Elnézést, hogy élek, szánalmasok vagytok, de őszintén =// Azért remélem szüleitek büszkék rátok. -.-"
2010. ápr. 4. 00:05
 4/13 anonim ***** válasza:

Kedvenc emoboyunk megpróbál keményen beszólni mindenkinek, meg úgy a világnak. Szánalmas inkább te vagy, nőjjél már fel! Vigyázz, nehogy letörjön a műkörmöd, vagy nehogy elhagyjon a "lávolt" fiúd.


Komolyan siralmas, hogy magyarországon csak a sza.rt tudják divatba hozni, más országokban már régen nem divat hülyének lenni, de a büszke hunniaturulország magyarjainak dagonya kell hogy kiéljék azt, hogy kicsi a farkuk/csö.csük.

Szánalas az egész kur.vaország/sünország...

2010. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:'DD tudod csak a buta emberek vitatkoznak még ezek után is :) tedolgod ^^ de amúgy nem erről szól a kérdésem, azért köszönöm a válaszokat (:
2010. ápr. 5. 23:05
 6/13 anonim ***** válasza:

Tudod, mindenki magából indul ki. : D


Mellesleg le vagy szarva, pattoghatsz a 12-16 éveddel. : D

2010. ápr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Vágod, hogy ti is magatokból indultok ki, nem tudom mit kell ugatni, ezért vagytok viccesek :DDDD
2010. ápr. 7. 06:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés (meg a kérdező emoboy is) napiszar-aranyérmess lenne. : D
2010. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát hajrá jó sok eszetek van (:
2010. ápr. 10. 21:56
 10/13 anonim válasza:
nemtudom miért kell az ilyen zenéket leszólni, (nekem se a kedvencem, de van pár jó száma pl az AFC nek is) kíváncsi vagyok, hogy akik itt ugattak vajon a kigyúrt 150 kilós rajoknak is bemernek e szólogati az utcán, vagy csak a neten kemények az 50 kilósok ellen... a szánalmasak akik ide írtak ,,oltogatós" szöveget
2010. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!